Reklama

sedacja-button PROGRAM-BUTTON LABESTETIC-BUTTON

 

Bez lęku, bezpiecznie i na wesoło. Sprawdź, jak działa nowa metoda walki z lękiem przed bólem.

Czytaj więcej >>

 

Lojalni mają lepiej! Sprawdź, co zyskasz, decydując się na stałą współpracę!

Czytaj więcej >>

 

Lab Estetik to Laboratorium Protetyczne, które sprawia, że uśmiech powarca na twarz.

Czytaj więcej >>


Magazyn Dentomax

Dentomax-DN-9-imt-1

zobacz więcej >>Oferta Dentsply


 

zobacz więcej >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III Kongres Kavo: 400zł tylko w Dentomax

zaproszenie mailing str 1

zaproszenie mailing str 2

 
Dentomax certyfikowanym dystrybutorem KaVo

kavo logo

 

Rok 2013 był dla spółki Dentomax przełomowy. We wrześniu Firma podpisała umowę o współpracy z jednym z czołowych producentów sprzętu i urządzeń medycznych Kavo. Dzięki temu, Dentomax stał się oficjalnym, certyfikowanym dystrybutorem Kavo w Polsce.

Produkty marki Kavo są znane i cenione przez dentystów niemal na całym świecie. Nie inaczej jest w Polsce, gdzie po urządzenia tej firmy sięgają najlepsze rodzime kliniki stomatologiczne. Co ciekawe, choć sprzęt tej firmy nie należy do najtańszych, to cieszy się niesłabnącą popularnością. Wszystko za sprawą jakości i technologii użytych do ich wytworzenia.

- To dla nas wielki powód do satysfakcji, że doprowadziliśmy do zawarcia umowy z tym światowym gigantem. Choć oczywiście nie jesteśmy jedyną firmą w kraju, która w swojej ofercie może pochwalić się dystrybucją produktów tej marki, ale w ten sposób dołączyliśmy do czołówki – mówi Kazimierz Klimczuk, założyciel Dentomaxu

Dzięki umowie dystrybucyjnej w zdecydowany sposób poszerzyła się oferta Dentomaxu, w szczególności w tym segmencie produktowym. Co ciekawe, rozpoczęcie współpracy z Kavo zostało bardzo dobrze przyjęte przez dotychczasowych klientów spółki. Wielu spośród nich wyrażało zainteresowanie tymi wyrobami. Teraz, wskutek zawartego porozumienia, produkty Kavo są więc już dostępne na miejscu, w Dentomaxie.

Kavo to jeden z liderów branży. Jej historia sięga 1909 roku. Dziś posiada liczne przedstawicielstwa w wielu krajach na całym świecie. Jak podaje oficjalna strona korporacji, kompanie, zakłady produkcyjne, gabinety pokazowe, wyposażanie akademii medycznych, a także instrumenty stomatologiczne i systemy leczenia oraz wyposażenie gabinetów produkcji KaVo obecne są we wszystkich krajach świata.

Wytwarza instrumenty, produkty do diagnostyki stomatologicznej, urządzenia do laseroterapii, wyposażenie gabinetów, unity stomatologiczne, urządzenia radiologiczne, mikroskopy czy systemy CAD/CAM. Do najpopularniejszych marek należy m.in. linia unitów Estetica, sprzęt radiologiczny Gendex czy cenione przez specjalistów w wielu zakątkach globu mikroskopy Leica.


Kavo specjalizuje się w produkcji instrumentów stomatologicznych – m.in. kątnic i prostnic - precyzyjnych narzędzi do preparacji tkanek zębów w pełnym zakresie wskazań klinicznych. Wyroby te cechuje znaczna moc, cicha praca o ograniczonym poziomie wibracji, precyzyjne wykonanie. Turbiny GENTLEforce pokryte są specjalną warstwą zapewniającą pewny i wygodny uchwyt, z własnym źródłem światła oraz dużą zdolnością cięcia tkanek.


Kavo znane jest przede wszystkim dzięki swoim niezawodnym unitom stomatologicznym. Szeroki wybór różnych modeli wyposażenia pozwala na dopasowanie go do rodzaju wykonywanych w gabinecie zabiegów, przy pełnym komforcie pracy lekarza i pacjenta. Unity charakteryzują się intuicyjną, wręcz prostą obsługą, dużą żywotnością podzespołów, rozbudowanym wyposażeniem podstawowym i dodatkowym, zapewniającym m. in. ścisłą higienę pracy.

 

 KaVo logo certyfikmaly

indeks

Zachęcamy do obejrzenia filmów  o produktach firmy Tecno Gaz

          Master Flux - zobacz >>

Multisteril - zobacz >>

 
Dentomax na targach